çorlu pilates

Hakkımızda

Herşeyden önce;

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. 2015 yılında kurduğumuz Rain Green Pilates Studio’nun..

Belki de başarılı olmasının tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.  ekibimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz, farklı eğitim ve ekipmanlar ile kendimizi daima yenileyip zinde tutarak misafirlerimize pilatesin ilkeleri doğrultusunda en kaliteli egzersiz program ve ekipmanlarını  sunuyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışmayı ilke edinerek, hizmet verdiğimiz spor ve sağlık sektöründe karşılaşacağımız problemler her ne olursa olsun belirlemiş olduğumuz disiplin ve programlardan hiçbir ödün vermeden çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Ve çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz. Yaptığımız işin zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı misafirimizin farklı sağlık sorunlarıyla karşılaşıyoruz, bu sorunlar karşısında kaliteli çözümler üreterek, misafirlerimizin günlük yaşantılarınıda sorunsuz geçirmeleri için destek oluyoruz. Ayrıca her türlü sorun için sergilemiş olduğumuz çözüm odaklı yaklaşımlarla misafirlerimizin almış olduğu hizmetten maksimum verim almalarını hedefliyoruz.

Kısacası geçmişte olduğu gibi gelecekte de spor sağlık  alanında lider olmaktan ve en iyi hizmeti sunmaktan vazgeçmeyeceğiz.